1. KONT@KT FESTIVAL

Přátelé školy, žáci a absolventi, pojďte s námi vytvořit tradici a setkat se při oslavě KONT@KTU nás všech! 
Navažte nové kontakty, osvěžte ty staré a přijďte se podívat jak to u nás žije ..... 

Prohlídky školy a areálu s průvodcem cca v 16:00 a v 18:00.

Informace o dopravě

Tak tu máme informace o dopravě na náš festival. Jelikož jsme na krásném, ale odlehlém místě, je tu několik možností.

Ve směru z Mělníka jede vlak v 13:06 nebo autobus z 9tého nástupiště v 13:20. Oba spoje jsou na Kanině u nádraží cca v 13:40. Bude zde přistaven mikrobus, pro ty kteří si nechtějí udělat procházku.

Ve směru z Mladé Boleslavi je to o něco horší, vlak jede z Mladé Boleslavi v 13:29 a je ve Mšeně 14:23. I zde bude přistaven mikrobus, který Vás odveze přímo k nám.

Po festivalu jedou v obou směrech vlaky (Mělník 20:15 a Boleslav 19:56), na které Vás také rádi odvezeme.


Program na přiloženém plakátku.

Doplňková činnost učiliště

Odborné učiliště Kanina provozuje v souladu se zřizovací listinou a na základě živnostenských oprávnění následující doplňkovou činnost:

  • Hostinská činnost
  • Mimoškolní výchova a vzdělávání
  • Pořádání kurzů, školení, lektorská činnost
  • Ubytovací služby
  • Velkoobchod a maloobchod

 

Hledáte- li prostory a levné ubytování, včetně dobré stravy, v krásném prostředí Kokořínska, nedaleko Prahy, neváhejte nás kontaktovat. Ceny jsou závislé na poskytnutých službách (délka pobytu, počet ubytovaných a stravovaných).

 

Poděkování Fotbalové asociaci České republiky a panu Mgr. Blažejovi.

 

Dovolte, abychom Vám vyjádřili poděkování za Vámi poskytnutý dar ve formě sportovního náčiní. Bude plně využíván k rozvoji tělesné zdatnosti našich žáků s různými druhy handicapů. Díky Vám se hodiny Tělesné výchovy stanou atraktivnější nejen pro samotné žáky, ale i jejich učitele. Svým darem jste udělali radost nám všem.

Za celý učitelský sbor a žáky odborného učiliště -  Mgr. Andrea Šimečková

Nabídka volného pracovního místa

Do svého kolektivu přijmeme kolegu/kolegyni na pozici Pedagog odborných předmětů, odborného výcviku a pedagoga všeobecných předmětů. Nutná plná kvalifikace dle zákona Zákon č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících § 9 Učitel střední školy + speciální pedagogika (minimálně v kurzu celoživotního vzdělávání). Pracovní smlouva na HPP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Nástupní plat od 19 000,- hrubého + osobní ohodnocení po zkušební době. Své životopisy posílejte mailem na simeckova@oukanina.cz.